Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken
Audio/CD's

The Kill Call

The Kill Call - Booth, Stephen - ISBN: 9780007314478
Prijs: € 25,55 (onder voorbehoud)
Beschikbaarheid: Nee
Mediatype: Audio/CD's (02-04-2009)
Genre: Detective
U kunt dit product niet bestellen

Beschrijving

An atmospheric new thriller for fans of Peter Robinson and Reginald Hill.

Details

Titel: The Kill Call
auteur: Booth, Stephen
Mediatype: Audio/CD's
Bindwijze: CD-ROM
Taal: Engels
Uitgever: Gardners Books
Plaats van publicatie: 03
Publicatiedatum: 02-04-2009
NUR: Detective
ISBN/ISBN13: 9780007314478
Intern nummer: 11503338

Winkelvoorraad

Dit product is op dit moment niet op voorraad in een van onze vestigingen.