Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken
E-book

De geluksvogel

De geluksvogel - Richard  Russo - ISBN: 9789044976052
Prijs: € 13,99 (onder voorbehoud)
Beschikbaarheid: Uitverkocht (U kunt dit boek niet meer bestellen)
Mediatype: E-book (12-11-2018)
Genre: Vertaalde literaire roman, novelle
U kunt dit product niet bestellen

Beschrijving

Het zit Hank Devereaux, een gesjeesd auteur, niet mee. Als voorzitter van de faculteit Engels moet hij zich het gekonkel van zijn collega’s laten welgevallen, terwijl hij zijn vrouw ervan verdenkt een relatie te hebben met de decaan. Ook is hij niet in staat zijn dochter te begrijpen of op goede voet te komen met zijn eigen vader, een gevierd schrijver in wiens schaduw hij nog steeds lijkt te staan. Wanneer de spanningen door een op handen zijnde bezuiniging oplopen, krijgt hij te maken met fysiek ongemak en veroorzaakt hij een rel als hij dreigt de campusgans om het leven te brengen. En dat allemaal in één week…

De geluksvogel is een tijdloos en humoristisch relaas van een academicus in een midlifecrisis. Voor de liefhebbers van Zadie Smith, Willem Frederik Hermans en Philip Roth.

Details

Titel: De geluksvogel
auteur: Richard Russo
Mediatype: E-book
Taal: Nederlands
Druk: 2
Aantal pagina's: 480
Uitgever: Signatuur
Publicatiedatum: 2018-11-12
NUR: Vertaalde literaire roman, novelle
ISBN/ISBN13: 9789044976052
Intern nummer: 42750041