Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken
E-book

Doods geheim

Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig

Vooraankondiging
Doods geheim - Robert  Bryndza - ISBN: 9789402312881
Prijs: € 11,99 (onder voorbehoud)
Beschikbaarheid: Nog niet verschenen.
Mediatype: E-book (14-01-2020)
Genre: Spannende boeken
U kunt dit product niet bestellen

Beschrijving

Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo’n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren?

Detective Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook deze zaak te leiden. Tijdens het onderzoek stuit ze op diverse aanvallen op jonge vrouwen in een doorgaans rustige buitenwijk van Londen.

Erika is op zoek naar een angstaanjagende moordenaar, en de zaak wordt alleen maar gecompliceerder als blijkt dat de vermoorde jonge vrouw verstrikt zat in een web van geheimen. Net als Erika eindelijk een lijn begint te zien in de aanwijzingen, wordt ze gedwongen haar eigen pijnlijke herinneringen weer op te halen. Erika moet zichzelf dwingen om gefocust te blijven, diep te graven, en de moordenaar te vinden – voordat hij weer toeslaat.


Lezers over de boeken van Robert Bryndza

‘Het boek is wéér niet weg te leggen, echt niet! (En ik wil meer, meer, meer!!!)’

‘Voor de echte thrillerfans die van snelle actie houden. Ik kijk al uit naar de volgende Erika Foster-boeken.’

‘Fantastisch geschreven boek, makkelijk om doorheen te komen en moeilijk om weg te leggen.’

‘Tijdens het lezen wil je door niets of niemand gestoord worden en wat is het schrikken als de bel gaat.’

‘Een echte thriller waarin je wordt meegesleurd. Een echte aanrader!’

Details

Titel: Doods geheim
auteur: Robert Bryndza
Mediatype: E-book
Taal: Nederlands
Druk: 1
Uitgever: BOEKERIJ
Publicatiedatum: 2020-01-14
NUR: Spannende boeken
ISBN/ISBN13: 9789402312881
Intern nummer: 44913734