Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken
E-book

Feeling Good 24

Het jawoord ; Een beetje leven ; Op weg naar jou

Feeling Good 24 - Judith  Arnold - ISBN: 9789402759266
Prijs: € 9,99 (onder voorbehoud)
Beschikbaarheid: Uitverkocht (U kunt dit boek niet meer bestellen)
Mediatype: E-book (06-08-2019)
Genre: Romantiek
U kunt dit product niet bestellen

Beschrijving

Drie vrolijke, hartverwarmende feelgoodverhalen in één bundel! Voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella en Jojo Moyes - en voor iedereen die graag eigentijdse boeken voor vrouwen leest. (1) HET JAWOORD - Als jurylid een rechtvaardig oordeel vellen over een man die twee uur voor de dure ceremonie zijn bruiloft heeft afgeblazen. Een objectief oordeel - zonder persoonlijke gevoelens te laten meespelen. Kan dat eigenlijk wel? Zodra Sophies blik die van medejurylid Gary kruist, vonkt er iets tussen hen. Dus zoeken ze - ondanks alle waarschuwingen tegen persoonlijk contact - als vanzelf elkaars gezelschap op. En hoe vaker ze bij elkaar zijn, hoe groter de aantrekkingskracht tussen hen wordt. Maar ook de kloof tussen hun standpunten over de rechtszaak wordt steeds groter. Het onderwerp raakt een gevoelige snaar bij Sophie, die al gauw bij smartengeld uitkomt. Terwijl voor Gary de ruzie niet eens in een rechtszaal thuishoort! Als hij ook nog eens laat vallen dat hij een huwelijk hoe dan ook niks vindt, is voor Sophie de maat vol. Als kemphanen staan ze tegenover elkaar in de jurykamer om hun standpunten te verdedigen. Een compromis lijkt onwaarschijnlijk. Toch zal er een uitspraak moeten komen... (2) EEN BEETJE LEVEN - Lavinia Malone weet precies wat er mis is met haar hotel: het is saai geworden. Zelf kan ze er niets meer aan doen; daar is ze te oud voor. Maar ze kent twee mensen die wél voor een beetje leven zouden kunnen zorgen. Het is antipathie op het eerste gezicht wanneer Kit Malone de antiekwinkel van Jill Sanderson binnen stapt. Wederzijds. Oké, ze kunnen geen van beiden ontkennen dat de ander aantrekkelijk is - heel aantrekkelijk zelfs - maar verder... Het is dan ook voor allebei een schok om te ontdekken dat ze door een gril van een oude dame tot elkaar veroordeeld zijn. Tenminste, als ze het oude hotel dat zij hun heeft nagelaten, nieuw leven willen inblazen. Creatief als Jill is, ziet ze de uitdaging wel zitten. Want wat is er nou leuker dan de vrije hand hebben bij de inrichting van een oud hotel? Al zit ze dan wél opgescheept met een arrogante macho die óók een flinke vinger in de pap heeft! (3) OP WEG NAAR JOU - Van Seattle naar Philadelphia is een heel eind in een oude kever. Zo'n eind, dat je leven er bij aankomst weleens totaal anders uit zou kunnen zien. Gebonden door een oude belofte, rijdt Baily met haar kat in haar gele kever na jaren terug naar haar geboorteplaats. Onderweg ziet ze een man zijn auto total loss rijden. Omdat ze zich lichtelijk verantwoordelijk voelt - ze heeft zich een tikkeltje misdragen toen hij aan haar bumper kleefde - biedt ze hem een lift aan. Daniel, die naar Philadelphia onderweg is om zijn zus voor een onverstandig huwelijk te behoeden, heeft al gauw spijt dat hij het aanbod heeft aangenomen. Niets gaat gewoon bij Baily, ontdekt hij. Doodvermoeiend! Maar terwijl de wederzijdse irritatie groeit, groeit er een aantrekkingskracht die minstens zo groot is. Bij allebei. Puur fysiek, volgens Daniel, maar Baily begint voorzichtig te denken dat liefde misschien géén sprookje is. Alleen zal Daniel uit haar leven verdwijnen zodra hij zijn zus heeft gered. Tenzij hij inziet dat er geen weg terug is, natuurlijk. Deze verhalen zijn eerder verschenen en zijn ook los verkrijgbaar.

Details

Titel: Feeling Good 24
auteur: Judith Arnold
Mediatype: E-book
Taal: Nederlands
Druk: Heruitgave
Aantal pagina's: 354
Uitgever: Harpercollins
Publicatiedatum: 2019-08-06
NUR: Romantiek
ISBN/ISBN13: 9789402759266
Intern nummer: 45018942