Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken
E-book

2013

2013 - Monique  Koemans - ISBN: 9789401600378
Prijs: € 6,99 (onder voorbehoud)
Beschikbaarheid: Uitverkocht (U kunt dit boek niet meer bestellen)
Mediatype: E-book (15-04-2013)
Genre: Romantiek
Extra:
U kunt dit product niet bestellen

Beschrijving

Op de dag dat Koning Willem Alexander in Amsterdam wordt gehuldigd, fêteert Kika Bentinck in haar herenhuis de Haagse elite. De inner circle op Kikas borrel speculeert over een mogelijke aanslag in Amsterdam. Alles komt in een stroomversnelling als de ceremonie op de Dam ontspoort. Door rivaliteit, nooit vereffende rekeningen en de kloof tussen ons soort mensen en de rest van de wereld, tonen de gasten van Kika nu hun ware gezicht. Voor de lezers van Herman Koch en Tomas Ross

Details

Titel: 2013
auteur: Monique Koemans
Mediatype: E-book
Taal: Nederlands
Druk: 1
Aantal pagina's: 223
Uitgever: Xander Uitgevers B.V.
Publicatiedatum: 2013-04-15
NUR: Romantiek
ISBN/ISBN13: 9789401600378
Intern nummer: 23919377