Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken
E-book

Stewardess Hannah in Lissabon

Stewardess Hannah in Lissabon - Petra  Kruijt - ISBN: 9789047204947
Prijs: € 0,99 (onder voorbehoud)
Beschikbaarheid: Uitverkocht (U kunt dit boek niet meer bestellen)
Mediatype: E-book (25-02-2020)
Genre: Populaire fictie
U kunt dit product niet bestellen

Beschrijving

Liefde in de lucht is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van Laat me jou zijn en De mannenmaker. Liefde in de lucht gaat over de achtentwintigjarige Hannah en haar eerste jaar als stewardess.

Hannah is terug van Curaçao, waar ze een romantische avond heeft beleefd met copiloot Tim. Maar blijft het daarbij of zal ze hem eens en voor altijd voor zich weten te winnen in Lissabon? De ontknoping volgt in het tiende en laatste deel van Liefde in de lucht: Stewardess Hannah in Lissabon. Perfect voor lezers van Jill Mansell, Bridget Jones en Lauren Weisberger!

Details

Titel: Stewardess Hannah in Lissabon
auteur: Petra Kruijt
Mediatype: E-book
Taal: Nederlands
Druk: 1
Uitgever: Ambo|Anthos
Publicatiedatum: 2020-02-25
NUR: Populaire fictie
ISBN/ISBN13: 9789047204947
Intern nummer: 45881892