Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken
E-book

Stewardess Hannah in Rome

Stewardess Hannah in Rome - Petra  Kruijt - ISBN: 9789047204787
Prijs: € 0,99
Levertijd: Direct. E-book, digitale levering, ePub.   (Hoe werkt dit?)
Mediatype: E-book (25-06-2019)
Genre: Literaire roman, novelle
Add to cart

Beschrijving

Liefde in de lucht is de serie over de achtentwintigjarige stewardess Hannah, geschreven door Petra Kruijt. Een aanrader voor fans van Jill Mansell, Bridget Jones en Lauren Weisberger!

Na een flitsbezoek aan Rome is Hannah klaar voor de terugvlucht naar Amsterdam. Maar het vliegtuig is dat helaas niet… Door de vertraging beginnen passagiers te morren en te klagen, en het kost Hannah steeds meer moeite om vriendelijk te reageren. Ondertussen zorgen een collega die gaat trouwen en een passagier die twijfelt over een aanzoek ervoor dat ze haar eigen mislukte liefdesleven overpeinst. Haar carrière zit nu in de lift, maar hangt er ook liefde in de lucht?

Details

Titel: Stewardess Hannah in Rome
auteur: Petra Kruijt
Mediatype: E-book
Taal: Nederlands
Druk: 1
Uitgever: Ambo|Anthos
Publicatiedatum: 2019-06-25
NUR: Literaire roman, novelle
ISBN/ISBN13: 9789047204787
Intern nummer: 44887482