Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken
Boek

Waar is ze?

ze zeiden dat het meisje 's nachts verdween. ze logen.

Waar is ze? - Alex Marwood - ISBN: 9789022579206
Prijs: € 17,50
Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Bindwijze: Boek, Paperback (03-03-2017)
Genre: Thriller
Boekenliefde.nl:
Waar is ze? op boekenliefde.nl
Add to cart

Details

Titel: Waar is ze?
auteur: Alex Marwood
Mediatype: Boek
Bindwijze: Paperback
Taal: Nederlands
Uitgever: Meulenhoff Boekerij B.V.
Publicatiedatum: 03-03-2017
NUR: Thriller
Gewicht: 676 gr
ISBN/ISBN13: 9789022579206
Intern nummer: 34982229

Recensie

Een voortreffelijke psychologische thriller, voor de lezers van Gillian Flynn en Paula Hawkins

Sorry voor deze algemene mail maar ik heb jullie hulp hard nodig. Mijn peetdochter, Coco Jackson, verdween uit het­ vakantiehuis in Bournemouth waar ze met haar familie verbleef in de nacht van zondag op maandag 29/30 augustus. Opeens was ze er niet meer. Coco is drie jaar oud.

Als Coco, een van een tweeling, tijdens een familieweekend verdwijnt, ontstaat er mediahype. Haar ouders zijn rijk en ­invloedrijk, net als alle vrienden met wie ze op vakantie ­waren dat weekend aan zee. Wat is er echt met Coco gebeurd?
Twaalf jaar later komt het gezelschap weer bij elkaar voor een begrafenis. Coco’s vader is overleden en de onderhuidse spanning is voelbaar. De donkerste geheimen worden langzaam blootgelegd...

Waar is ze?
is een donkere, zenuwslopende thriller ­waarin niets is wat het lijkt. Maar het geheim móét verborgen ­blijven. Ten koste van alles…


Over de boeken van Alex Marwood

‘Een werkelijk choquerende thriller waarin niets is zoals het lijkt.’ Val McDermid

‘Verschrikkelijk spannend. Geweldige personages.’ Stephen King

‘Ik kan niet wachten om erachter te komen wat ze hierna gaat doen.’ Jojo Moyes

Winkelvoorraad