Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken
Boek

Een nacht met een miljonair

Deel 6 van de Miljonairsclub-serie (ook los te lezen)

Een nacht met een miljonair - Jessica Clare - ISBN: 9789022576021
Prijs: € 15,00
Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Bindwijze: Boek, Paperback (18-01-2017)
Genre: Romantiek
Boekenliefde.nl:
Een nacht met een miljonair op boekenliefde.nl
Add to cart

Beschrijving

Deel 6 van de Miljonairsclub-serie (ook los te lezen)

Details

Titel: Een nacht met een miljonair
auteur: Jessica Clare
Mediatype: Boek
Bindwijze: Paperback
Taal: Nederlands
Uitgever: Meulenhoff Boekerij B.V.
Publicatiedatum: 18-01-2017
NUR: Romantiek
Gewicht: 491 gr
ISBN/ISBN13: 9789022576021
Intern nummer: 34982145

Biografie (woord)

Jessica Clare is een USA Today-bestsellerauteur die onder drie namen publiceert; als Jessica Clare schrijft ze erotische romans. Ze woont in Texas met haar man.

Recensie

Het zesde en laatste deel van de heerlijke, sexy Miljonairsclub-serie, voor de lezers van Jennifer Probst, Anna Todd en Sylvia Day

Als visagiste voor wereldsterren weet Kylie heel goed hoe het voelt om overschaduwd te worden. Vooral door haar beroemdste werkgeefster, popster Daphne. Daarom is ze stomverbaasd – en gevleid– als ze op een feestje de aandacht trekt van een razend knappe, onbekende man. Helaas zet Daphne ook al snel haar zinnen op deze aantrekkelijke miljonair, en Kylie kent haar plaats.

Cade kent Daphne al jaren en heeft zich vaak afgevraagd of zij de ware voor hem zou kunnen zijn, ook al schonk ze nooit veel aandacht aan hem. Maar die ene nacht met Kylie heeft alles veranderd. Dus waarom gaat ze hem nu ineens uit de weg? Gelukkig is Cade vastbesloten om te krijgen wat hij wil – en doet hij er alles aan om Kylie duidelijk te maken dat ook zij alles kan krijgen waar ze ooit van droomde…


Lezers over de boeken van Jessica Clare

‘Ik vind deze boekenserie helemaal super!! Kom maar op met de volgende delen.’

‘Zeer mooi verhaal, leest vlot. Zeker een aanrader.’

‘Ik betrap mezelf erop dat ik de hele tijd met een lach zit te lezen. Heel aangenaam boek.’

Winkelvoorraad

Dit product is op dit moment niet op voorraad in een van onze vestigingen.