Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken
Boek

Donker water

In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.

Donker water - Robert Bryndza - ISBN: 9789022585115
Prijs: € 15,99
Levertijd: 3 tot 4 werkdagen
Bindwijze: Boek, Paperback (02-10-2018)
Genre: Literaire thriller
Boekenliefde.nl:
Donker water op boekenliefde.nl
Add to cart

Beschrijving

Details

Titel: Donker water
auteur: Robert Bryndza
Mediatype: Boek
Bindwijze: Paperback
Taal: Nederlands
Uitgever: Meulenhoff Boekerij B.V.
Publicatiedatum: 02-10-2018
NUR: Literaire thriller
Gewicht: 556 gr
ISBN/ISBN13: 9789022585115
Intern nummer: 42649717

Biografie (woord)

Robert Bryndza werd in Groot-Brittannië geboren, en woont tegenwoordig in Slowakije. Hij is acteur en schrijver.

Quote

ook los te lezen

Recensie

Deel 3 in de Erika Foster-serie

Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.

Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de elfjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was.

Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te vinden, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op deze zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichter bij dan ze denkt?


De pers over Het meisje in het ijs

‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw

‘Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.’ Zin

Winkelvoorraad

Dit product is op dit moment niet op voorraad in een van onze vestigingen.