Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken
Boek

De britse Leeuw

Engeland, 1946. De nazi's hebben de macht in handen. John Rossett wordt voor een moeilijke keuze gesteld...

De britse Leeuw - Tony Schumacher - ISBN: 9789022582909
Prijs: € 19,99
Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Bindwijze: Boek, Paperback (13-08-2018)
Genre: Literaire thriller
Boekenliefde.nl:
De britse Leeuw op boekenliefde.nl
Add to cart

Beschrijving

Details

Titel: De britse Leeuw
auteur: Tony Schumacher
Mediatype: Boek
Bindwijze: Paperback
Taal: Nederlands
Uitgever: Meulenhoff Boekerij B.V.
Publicatiedatum: 13-08-2018
NUR: Literaire thriller
Gewicht: 693 gr
ISBN/ISBN13: 9789022582909
Intern nummer: 41848215

Quote

ook los te lezen

Recensie

Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris

Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten Groot-Brittannië. John Rossett, een Britse oorlogsheld en voormalige politiesergeant, werkt nu noodgedwongen voor de SS.

John Rossett is herstellende van schotwonden. Zijn baas Ernst Koehler, bang voor de consequenties, besluit te verzwijgen wat er precies is gebeurd bij het incident dat Rossett bijna zijn leven kostte. Als de vrouw en dochter van Koehler vlak daarna worden ontvoerd wendt de doodsbange Duitser zich tot de enige die hem kan helpen: de slimme, gewiekste John Rossett.

Rossett wil alles op alles zetten om zijn vriend te helpen, maar loyaliteit en eer worden in deze duistere tijden met de dood bestraft. Rossett voelt zich gevangen tussen de SS, het Britse verzet, en de onberekenbare Amerikanen. Hij besluit Londen te verlaten en op zoek te gaan naar Ruth Hartz, een joodse wetenschapper. Haar leven werd gespaard ter wille van haar werk: het ontwikkelen van een atoombom voor Duitsland…


De pers over Tijden van Duisternis

‘Weergaloos boek.’ **** Hebban.nl
‘Een sterk thrillerdebuut.’ NBD Biblion
‘Een bijzonder spannende cliffhanger, die de lezer beslist nieuwsgierig zal maken naar de volgende twee delen.’ **** Thrillzone.nl
‘Een thriller-eersteklas.’ Reformatorische Omroep
‘Geloofwaardige, alhoewel deprimerende, voorstelling van een alternatief wereldbeeld, vol met vuurgevechten, misleiding, en een einde dat smaakt naar meer.’ Kirkus Reviews



Winkelvoorraad

Dit product is op dit moment niet op voorraad in een van onze vestigingen.