Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken

Literaire fictie

< Terug naar Romans & Spanning
Onderwerpen
Verfijnen

Op taal:


Op prijs:

  • Alle prijzen
  • € 0 - € 12.50
  • € 12.50 - € 25
  • € 25 - € 50

Op jaar:

  • Alle jaartallen
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005

Verwachte titels

Voorbij, voorbij - Clairy Polak - ISBN: 9789029093392
Vrij - Willy Vlautin - ISBN: 9789029092982
Spaar de spotvogel &amp; ga heen, zet een wachter - Harper Lee - ISBN: 9789023493983
Zwijgen is goud - Deeanne Gist - ISBN: 9789029724616
De weg van het water - Trudi Rijks - ISBN: 9789022574294
De kogel - Mary Louise Kelly - ISBN: 9789044347777
Reizigers - Dave Eggers - ISBN: 9789048815203
Hongerzomer - Karin Bruers - ISBN: 9789048826865
Bridget Jones: mad about the boy - Helen Fielding - ISBN: 9789044628951
Het dagboek van Bridget Jones - Helen Fielding - ISBN: 9789044628968
Linda, als in de Linda-moord - Leif G.W. Persson - ISBN: 9789044628975
De man die de draak doodde - Leif G.W. Persson - ISBN: 9789044628982
Het ware verhaal achter Pinokkio's neus - Leif G.W. Persson - ISBN: 9789044628999
Bridget Jones het nieuwe dagboek - Helen Fielding - ISBN: 9789044629071
Smeergeld - Nausicaa Marbe - ISBN: 9789044629255
MemoRandom - Anders de la Motte - ISBN: 9789044533378
De Vergissing - J. Demarteau - ISBN: 9789462542082
De man achter het gordijn - Marcel van Roosmalen - ISBN: 9789025443337
Tot het weer goed is - Paul Teunissen - ISBN: 9789025446109
Samsara - Lammert Voos - ISBN: 9789491034534

Nieuwste titels

Sorteer op: datum prijs titels auteur RSS feed
61
Blindganger - Michael Ondaatje - ISBN: 9789046823927
book
Order now

Blindganger

Michael Ondaatje

(Nederlands, Paperback, 11-09-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 21,00
Genre: Vertaalde literaire roman, novelle
1946: Londen herstelt zich van de blitzkrieg. De veertienjarige Nathaniel en zijn zus Rachel zijn door hun geliefde moeder Rose achtergelaten bij een raadselachtige ‘voogd’ met de bijnaam De Mot. In eerste instantie denken ze dat hij een crimineel is maar ze groeien redelijk gelukkig op in de excent... Lees verder
62
Mijn jaar van rust en kalmte - Ottessa Moshfegh - ISBN: 9789048846047
book
Order now

Mijn jaar van rust en kalmte

Ottessa Moshfegh

(Nederlands, Paperback, 07-09-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 22,00
Genre: Vertaalde literaire roman, novelle
Eigenlijk zou onze hoofdpersoon gelukkig moeten zijn: ze is jong, slank, mooi, net afgestudeerd aan Columbia, heeft een eenvoudige baan bij een trendy kunstgalerij en woont in een appartement aan de Upper East Side van Manhattan dat ze - net als alles in haar leven - betaalt van een erfenis. Deso... Lees verder
63
De britse Leeuw - Tony Schumacher - ISBN: 9789022582909
book
Order now

De britse Leeuw

Engeland, 1946. De nazi's hebben de macht in handen. John Rossett wordt voor een moeilijke keuze gesteld...

Tony Schumacher

(Nederlands, Paperback, 13-08-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 20,00
Genre: Literaire thriller
64
De Hills - Matias Faldbakken - ISBN: 9789029092517
book
Order now

De Hills

Matias Faldbakken

(Nederlands, Gebonden, 31-10-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 20,00
Genre: Vertaalde literaire roman, novelle
65
Ster van het Noorden - D.B. John - ISBN: 9789403118703
book
Order now

Ster van het Noorden

D.B. John

(Nederlands, Paperback, 04-09-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 21,00
Genre: Literaire thriller
Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland. Lees verder
66
Verzamelde gedichten - Vladimir Majakovski - ISBN: 9789028280915
book
Order now

Verzamelde gedichten

Vladimir Majakovski

(Nederlands, Paperback, 31-08-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 30,00
Genre: Vertaalde literaire roman, novelle
Sinds de vertaling van Marko Fondse van Majakovski’s werken uitkwam, vijfentwintig jaar geleden, is diens poëzie niet meer weg te denken uit de Nederlandse boekhandel. De ongeëvenaarde lenigheid van de taal die Fondse wist aan te boren zette de dichter hier voorgoed op de kaart. Met de ge-update ... Lees verder
67
Niemand in de stad - Philip Huff - ISBN: 9789403103709
book
Order now

Niemand in de stad

Philip Huff

(Nederlands, Paperback, 15-11-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 12,50
Genre: Literaire roman, novelle
Philip Hofman woont in het Weeshuis, een statig studentenhuis aan de Amsterdamse Prinsengracht. De twaalf bewoners hebben daar, buiten het blikveld van de maatschappij, hun ouders en hun vriendinnen, een vrijplaats gecreëerd, een proeftuin voor het echte leven. Zijn beste vrienden zijn huisgenoten M... Lees verder
68
Bede aan de zee - Khaled Hosseini - ISBN: 9789403131900
book
Order now

Bede aan de zee

Khaled Hosseini

(Nederlands, Gebonden, 30-08-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 16,00
Genre: Vertaalde literaire roman, novelle
"Met 'Bede aan de zee' probeer ik de miljoenen families te eren die verscheurd werden doordat ze noodgedwongen hun thuisland moesten verlaten." - Khaled Hosseini Op 2 september 2015 spoelde de driejarige Alan Kurdi aan op de Turkse kust. Zijn familie deed een poging Syrië te ontvluchten en veilig... Lees verder
69
De orde van de dag - Eric Vuillard - ISBN: 9789029092708
book
Order now

De orde van de dag

Eric Vuillard

(Nederlands, Gebonden, 04-09-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 19,00
Genre: Vertaalde literaire roman, novelle
70
Dochter van De Medici - Matteo Strukul - ISBN: 9789022583296
book
Order now

Dochter van De Medici

Deel 3 van de De Medici-serie

Matteo Strukul

(Nederlands, Paperback, 28-08-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 20,00
Genre: Vertaalde literaire roman, novelle
71
Een slagerszoon met een brilletje - Tom Lanoye - ISBN: 9789044621228
book
Order now

Een slagerszoon met een brilletje

Tom Lanoye

(Nederlands, Paperback, 22-08-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 15,00
Genre: Literaire roman, novelle
Een slagerszoon met een brilletje is het prozadebuut van Tom Lanoye. In vier verhalen laat hij al heel wat facetten zien van zijn latere, veelzijdige vakmanschap: de formidabele stilist, de inventieve fantast, de absurdist die waarheid en leugen, humor en tragiek, perfect weet te mengen. Maak kennis... Lees verder
72
Kartonnen dozen - Tom Lanoye - ISBN: 9789044621235
book
Order now

Kartonnen dozen

Tom Lanoye

(Nederlands, Paperback, 22-08-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 15,00
Genre: Literaire roman, novelle
Kartonnen dozen is sinds zijn verschijning in 1991 uitgegroeid tot een evergreen in de Nederlandstalige literatuur. Enerzijds legt Tom Lanoye de verslavingen en de valstrikken bloot van de grote, allesverterende jeugdliefde die iedereen kent uit ervaring. Anderzijds schildert hij zijn eigen afkomst ... Lees verder
73
Sprakeloos - Tom Lanoye - ISBN: 9789044638103
book
Order now

Sprakeloos

Tom Lanoye

(Nederlands, Paperback, 22-08-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 15,00
Genre: Literaire roman, novelle
Na een beroerte raakt een amateur-actrice en schrijversmoeder haar spraakvermogen kwijt. Langzaam en onherroepelijk takelt ze af, steeds minder in staat om te communiceren met wie haar lief is. Daarover schrijvend maakt Tom Lanoye een meervoudige balans op. Van zijn kleurrijke jeugd in een volkswij... Lees verder
74
Zuivering - Tom Lanoye - ISBN: 9789044639087
book
Order now

Zuivering

Tom Lanoye

(Nederlands, Paperback, 22-08-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 15,00
Genre: Literaire roman, novelle
Gideon Rottier is een einzelgänger met een spraakgebrek en een uitzonderlijk beroep. Hij maakt huizen schoon na brand, overstroming of zelfmoord. Zijn nieuwe collega, een vluchteling genaamd Youssef, redt hem het leven. In ruil belooft Gideon de zorg op zich te nemen voor Youssefs gezin, in een were... Lees verder
75
Mij zie je niet - Loes den Hollander - ISBN: 9789461093011
book
Order now

Mij zie je niet

Loes den Hollander

(Nederlands, Paperback, 18-08-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 19,95
Genre: Literaire thriller
k ben een nabestaande. Ik ben de moeder van een kind dat werd dood gepest. Ik weet sinds die dag hoe de hel eruitziet en ik heb besloten om een paar mensen dezelfde ervaring te gunnen… Loes den Hollander is een echte thrillerkoningin. Ze schreef meer dan 25 boeken en verkocht ruim 1 miljoen exe... Lees verder
76
Alle namen - Jose Saramago - ISBN: 9789029092685
book
Order now

Alle namen

Jose Saramago

(Nederlands, Paperback, 02-08-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 18,00
Genre: Literaire fictie
77
Het schijnbestaan - Jose Saramago - ISBN: 9789029092692
book
Order now

Het schijnbestaan

Jose Saramago

(Nederlands, Paperback, 02-08-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 20,00
Genre: Literaire fictie
78
Verhaal van een leven 3 - Konstantin Paustovski - ISBN: 9789028280281
book
Order now

Verhaal van een leven 3

Ssprong naar het zuiden; Boek der omzwervingen

Konstantin Paustovski

(Nederlands, Gebonden, 16-07-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 45,00
Genre: Vertaalde literaire roman, novelle
Met het derde deel van Verhaal van een leven is deze ‘epische autobiografie’ en omvangrijke kroniek van het vroeg twintigste-eeuwse leven in Rusland voltooid. Deze uitgave is aanzienlijk uitgebreid met vier door de censuur geschrapte hoofdstukken en mag met recht een wereldprimeur heten. Lees verder
79
Abjater die zo lachte - Wilma Stockenstr&Atilde;&para;m - ISBN: 9789492600059
book
Order now

Abjater die zo lachte

Wilma Stockenström

(Nederlands, Paperback, 12-07-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 18,50
Genre: Vertaalde literaire roman, novelle
Bekroond met de Herzogprys. Een blank meisje in Zuid Afrika moet al jong als bediende gaan werken. Ze is niet alleen arm en onaanzienlijk, maar heeft ook ‘een stem als een ezel’. Eerst zorgt ze voor kinderen van rijke blanken, later zijn het vooral ouderen die ze tot hun levenseinde verzorgt. Dan... Lees verder
80
De nacht der Girondijnen - Jacques Presser - ISBN: 9789029092654
book
Order now

De nacht der Girondijnen

Jacques Presser

(Nederlands, Gebonden, 11-07-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 13,00
Genre: Vertaalde literaire roman, novelle
81
Stockholm confidential - Hanna Lindberg - ISBN: 9789022584385
book
Order now

Stockholm confidential

Journaliste Solveig Berg speelt een gevaarlijk spel in een wereld vol hebzucht, jaloezie en chantage

Hanna Lindberg

(Nederlands, Paperback, 10-07-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 15,00
Genre: Literaire thriller
82
Becks laatste zomer - Benedict Wells - ISBN: 9789029092647
book
Order now

Becks laatste zomer

Benedict Wells

(Nederlands, Gebonden, 10-07-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 20,00
Genre: Vertaalde literaire roman, novelle
83
De geestverwantschap - David Mitchell - ISBN: 9789029092890
book
Order now

De geestverwantschap

David Mitchell

(Nederlands, Paperback, 26-06-2018)

Levertijd: morgen voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 16,00
Genre: Vertaalde literaire roman, novelle