Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken

Literaire thriller

< Terug naar Literaire fictie
Verfijnen

Op taal:


Op prijs:

  • Alle prijzen
  • € 0 - € 12.50
  • € 12.50 - € 25
  • € 25 - € 50

Op jaar:

  • Alle jaartallen
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006

Verwachte titels

Indisch Requiem - Tomas Ross - ISBN: 9789403177205
De weg van het water - Trudi Rijks - ISBN: 9789022574294
De kogel - Mary Louise Kelly - ISBN: 9789044347777
Linda, als in de Linda-moord - Leif G.W. Persson - ISBN: 9789044628975
De man die de draak doodde - Leif G.W. Persson - ISBN: 9789044628982
Het ware verhaal achter Pinokkio's neus - Leif G.W. Persson - ISBN: 9789044628999
MemoRandom - Anders de la Motte - ISBN: 9789044533378
Off piste - grote letter uitgave - Linda van Rijn - ISBN: 9789461013149
Kijk me aan - Yrsa Sigurdardottir - ISBN: 9789044347234
De poppenspeler - Paul Leander-Engstrom; Camilla Grebe - ISBN: 9789026328848
De handelaar - Paul Leander-Engstrom; Camilla Grebe - ISBN: 9789041423917
Dinsdag is voorbij  - Nicci French - ISBN: 9789041426505
AFSPRAAK MET HET NOODLOT - Sanne de Veght - ISBN: 9789460681653
In mijn dromen - Simone van der Vlugt - ISBN: 9789041424808
Zusje - Rosamund Lupton - ISBN: 9789022565339
De stille zonde  - Lieneke Dijkzeul - ISBN: 9789041424167
Bezeten van mij - Nicci French - ISBN: 9789041424174
Weerzin  - Rene Appel - ISBN: 9789041424150
De donor  - Helen Fitzgerald - ISBN: 9789041424181
Alles te verliezen  - Esther Verhoef - ISBN: 9789041423948

Nieuwste titels

Sorteer op: datum prijs titels auteur RSS feed
1
De riten van het water - Eva Garc&Atilde;&shy;a S&Atilde;&iexcl;enz de Urturi - ISBN: 9789400511408
book
Order now

De riten van het water

Eva García Sáenz de Urturi

(Nederlands, Paperback, 12-11-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 21,00
Genre: Literaire thriller
Al meer dan een miljoen exemplaren verkocht van de trilogie van De witte stad. Een aanrader voor alle Zafón-liefhebbers die ook van thrillers houden. Lees verder
2
Slachtoffer 2117 - Jussi Adler-Olsen - ISBN: 9789044642827
book
Order now

Slachtoffer 2117

Jussi Adler-Olsen

(Nederlands, Paperback, 18-10-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 20,00
Genre: Literaire thriller
'De creatie van misdaadauteur Jussi Adler-Olsen is interessant genoeg om tien boeken te vullen.' - Edwin Kreulen, Trouw Lees verder
3
De denkbeeldige vriend - Stephen Chbosky - ISBN: 9789400510319
book
Order now

De denkbeeldige vriend

Stephen Chbosky

(Nederlands, Paperback, 01-10-2019)

Levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Prijs: € 20,00
Genre: Literaire thriller
Een huiveringwekkende, beklemmende thriller voor de liefhebbers van Stephen King en Kazuo Ishiguro. Een boek dat je in je dromen zal achtervolgen. Lees verder
4
Zij die moet sterven - David Lagercrantz - ISBN: 9789056725723
book
Order now

Zij die moet sterven

David Lagercrantz

(Nederlands, Paperback, 22-08-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 23,00
Genre: Literaire thriller
Lisbeth Salander maakt zich op voor de finale strijd met haar zus… Lees verder
5
Zij die moet sterven - David Lagercrantz - ISBN: 9789056726461
book
Order now

Zij die moet sterven

David Lagercrantz

(Nederlands, Gebonden, 22-08-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 28,00
Genre: Literaire thriller
Lisbeth Salander maakt zich op voor de finale strijd met haar zus… Lees verder
6
Het Boleyn mysterie - Kathleen McGowan - ISBN: 9789400501430
book
Order now

Het Boleyn mysterie

Kathleen McGowan

(Nederlands, Paperback, 20-08-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 22,00
Genre: Literaire thriller
Nieuwe pageturner van de auteur van Het Magdalena mysterie en het medici mysterie. Lees verder
7
Stockholm Cuisine - Hanna Lindberg - ISBN: 9789022584842
book
Order now

Stockholm Cuisine

Chef-koks en sterrenrestaurants blijken een gevaarlijke combinatie voor journaliste Solveig Berg…

Hanna Lindberg

(Nederlands, Paperback, 16-07-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 20,00
Genre: Literaire thriller
8
De stilte van de witte stad - Eva Garc&Atilde;&shy;a S&Atilde;&iexcl;enz de Urturi - ISBN: 9789400511224
book
Order now

De stilte van de witte stad

Eva García Sáenz de Urturi

(Nederlands, Paperback, 09-07-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 15,00
Genre: Literaire thriller
Spanning, mysterie, cultuur, geschiedenis en veel sfeer: een aanrader voor alle Zafón liefhebbers die ook van thrillers houden. Lees verder
9
Dwaalspoor - J&Atilde;&cedil;rn Lier Horst - ISBN: 9789400509498
book
Order now

Dwaalspoor

Wisting Kwartet 4

Jørn Lier Horst

(Nederlands, Paperback, 09-07-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 21,00
Genre: Literaire thriller
Het spannende slot van het Wisting Kwartet, van de bestverkopende Noorse auteur na Jo Nesbø. Scandithrillers van grote klasse. Lees verder
10
Huis vol leugens - Nicci French - ISBN: 9789026343315
book
Order now

Huis vol leugens

Nicci French

(Nederlands, Paperback, 02-07-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 22,00
Genre: Literaire thriller
Huis vol leugens is de nieuwste literaire thriller van Nicci French, hun eerste boek na de veelbekroonde Frieda Klein-serie. Lees verder
11
Oorsprong - Dan Brown - ISBN: 9789021023878
book
Order now

Oorsprong

Dan Brown

(Nederlands, Paperback, 18-06-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 11,00
Genre: Literaire thriller
In Oorsprong van Dan Brown keert Robert Langdon terug om een van de grootste mysteries in zijn carrière op te lossen. Lees verder
12
De terugkeer - C.J. Tudor - ISBN: 9789400510753
book
Order now

De terugkeer

C.J. Tudor

(Nederlands, Paperback, 04-06-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 21,00
Genre: Literaire thriller
De terugkeer is de briljante opvolger van De Krijtman: Tudor is een blijvertje. Zelfs Stephen King is fan! Duister, beklemmend en huiveringwekkend. Lees verder
13
Wondermans eindspel - Willem Asman; Gert Jan de Vries - ISBN: 9789493041103
book
Order now

Wondermans eindspel

Willem Asman; Gert Jan de Vries

(Nederlands, Paperback, 29-05-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 13,00
Genre: Literaire thriller
‘Een onafgebroken duikeling van spannende elementen, van onzekerheid, van plotwendingen en van grote verrassingen. Het heeft een rijke thematiek, round characters en de stijl waarin het is geschreven is formidabel.’ – NRC Handelsblad, Gert Jan de Vries Lees verder
14
Costa Brava - Linda van Rijn; Karin Dienaar - ISBN: 9789460684166
book
Order now

Costa Brava

Linda van Rijn; Karin Dienaar

(Nederlands, Paperback, 09-04-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 15,00
Genre: Literaire thriller
Tijdens de gezinsvakantie op een Spaanse camping hoopt Irene weer dichter tot haar man Jacco te komen. Maar dan zet een onverwachte ontmoeting alles in een ander daglicht... Lees verder
15
Zomerhuis - Karin Dienaar; Linda van Rijn - ISBN: 9789460684234
book
Order now

Zomerhuis

Karin Dienaar; Linda van Rijn

(Nederlands, Paperback, 26-03-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 6,00
Genre: Literaire thriller
Eva en Leon genieten met hun zoontje van een relaxte vakantie in een Drents vakantiehuisje. Tot Eva op een ochtend wakker wordt en haar ergste nachtmerrie waarheid is geworden... Lees verder
16
Casa ibiza - Karin Dienaar; Linda van Rijn - ISBN: 9789460684227
book
Order now

Casa ibiza

Karin Dienaar; Linda van Rijn

(Nederlands, Paperback, 20-03-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 10,00
Genre: Literaire thriller
In het familiehuis op Ibiza vindt Anna een onbekende ketting. Is dit het spoor naar de nooit opgeloste dood van haar zusje… Lees verder
17
Fa&Atilde;&sect;ade - Esther Verhoef - ISBN: 9789044641196
book
Order now

Façade

Esther Verhoef

(Nederlands, Paperback, 12-03-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 20,00
Genre: Literaire thriller
Onze boekverkoper over het boek: "Meest beklemmende thriller ooit, je doet geen oog meer dicht" Hij leek zo aardig. Dat je hem ontmoette, was toeval. Of niet? Twee jaar na haar pijnlijke scheiding komt jonge moeder Iris van der Steen eindelijk aan vakantie toe. Een roadtrip dwars door... Lees verder
18
Morten - Anna Levander - ISBN: 9789021455891
book
Order now

Morten

Anna Levander

(Nederlands, Paperback, 28-02-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 15,00
Genre: Literaire thriller
De ambitieuze politicus Morten Mathijsen stevent af op een glorieuze verkiezingsoverwinning. Zijn partij, De Nieuwe Liberalen, gaat verrassend aan kop in de peilingen. Mathijsen is de tweede man van de partij en wil leider worden. Dan dreigt een duistere zaak uit het verleden zijn reputatie te schad... Lees verder
19
Blonde Dolly - Tomas Ross - ISBN: 9789403133805
book
Order now

Blonde Dolly

Tomas Ross

(Nederlands, Paperback, 26-02-2019)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 20,00
Genre: Literaire thriller
Zestig jaar na haar dood is de naam Blonde Dolly nog springlevend. Al decennia zoeken politiemensen en journalisten naar haar moordenaar. Haar moord is een raadsel, een mysterie, zoals Sebilla Niemans alias Blonde Dolly dat zelf ook was. Een prostituee aan de zelfkant van Den Haag, maar getrouwd met... Lees verder
20
Tralies - Bart Debbaut - ISBN: 9789079552207
book
Order now

Tralies

misdaadroman

Bart Debbaut

(Nederlands, Paperback, 18-12-2018)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 18,95
Genre: Literaire thriller
Een boek dat je blijft achtervolgen… ‘Ik braakte. Mijn lichaam plooide zich dubbel. Minutenlang dacht ik dat ik zou sterven. Toen werd alles stil. Mijn mondhoeken werden hoekiger. De vieze smaak in mijn mond werd bijzaak. Ik grinnikte, lachte zelfs luidop. Buiten slipte een wagen. Het getoeter dat ... Lees verder
21
Alle slechte meisjes - Chris Whitaker - ISBN: 9789400510265
book
Order now

Alle slechte meisjes

Chris Whitaker

(Nederlands, Paperback, 09-10-2018)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 21,00
Genre: Literaire thriller
Iedereen houdt van Summer Ryan. Ze is een voorbeeldige leerling met een groot muzikaal talent en een zonnestraaltje in het stoffige stadje Grace, Alabama. Ze verschilt dag en nacht van haar moeilijke, rebelse tweelingzusje Raine. Op een dag verdwijnt Summer. Ze is het zevende meisje in Grace dat nie... Lees verder
22
Oktober - S&Atilde;&cedil;ren Sveistrup - ISBN: 9789400510340
book
Order now

Oktober

Søren Sveistrup

(Nederlands, Paperback, 12-12-2018)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 21,00
Genre: Literaire thriller
Op de eerste dinsdag van oktober keert Rosa Hartung terug op haar post als minister van Sociale zaken. Na de dramatische verdwijning van haar twaalfjarige dochter heeft ze een jaar verlof genomen. Een psychisch gestoorde man heeft de moord op Hartungs dochter bekend, maar het lichaam is nooit gevond... Lees verder
23
Donker water - Robert Bryndza - ISBN: 9789022585115
book
Order now

Donker water

In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.

Robert Bryndza

(Nederlands, Paperback, 02-10-2018)

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 16,00
Genre: Literaire thriller