Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken

Literaire thriller

< Terug naar Literaire fictie
Verfijnen

Op taal:


Op prijs:

  • Alle prijzen
  • € 0 - € 12.50
  • € 12.50 - € 25
  • € 25 - € 50

Op jaar:

  • Alle jaartallen
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006

Verwachte titels

Zusje - Rosamund Lupton - ISBN: 9789022565339
De weg van het water - Trudi Rijks - ISBN: 9789022574294
De kogel - Mary Louise Kelly - ISBN: 9789044347777
Linda, als in de Linda-moord - Leif G.W. Persson - ISBN: 9789044628975
De man die de draak doodde - Leif G.W. Persson - ISBN: 9789044628982
Het ware verhaal achter Pinokkio's neus - Leif G.W. Persson - ISBN: 9789044628999
MemoRandom - Anders de la Motte - ISBN: 9789044533378
Off piste - grote letter uitgave - Linda van Rijn - ISBN: 9789461013149
Kijk me aan - Yrsa Sigurdardottir - ISBN: 9789044347234
De snijkamer - Jilliane Hoffman - ISBN: 9789026128844
De poppenspeler - Paul Leander-Engstrom; Camilla Grebe - ISBN: 9789026328848
De handelaar - Paul Leander-Engstrom; Camilla Grebe - ISBN: 9789041423917
Dinsdag is voorbij  - Nicci French - ISBN: 9789041426505
AFSPRAAK MET HET NOODLOT - Sanne de Veght - ISBN: 9789460681653
In mijn dromen - Simone van der Vlugt - ISBN: 9789041424808
De stille zonde  - Lieneke Dijkzeul - ISBN: 9789041424167
Bezeten van mij - Nicci French - ISBN: 9789041424174
Weerzin  - Rene Appel - ISBN: 9789041424150
De donor  - Helen Fitzgerald - ISBN: 9789041424181
Alles te verliezen  - Esther Verhoef - ISBN: 9789041423948

Nieuwste titels

Sorteer op: datum prijs titels auteur RSS feed
1
Indisch Requiem - Tomas Ross - ISBN: 9789403177205
book
Order now

Indisch Requiem

Tomas Ross

(Nederlands, Paperback, 14-01-2021)

Levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Prijs: € 25,00
Genre: Literaire thriller
December 1949. Terwijl koningin Juliana de soevereiniteitsoverdracht van Nederlands-Indië ondertekent, beraamt militair Raymond Westerling, bijgenaamd De beul van Celebes, plannen om Indië alsnog te behouden. Speerpunt zijn de Zuid-Molukken, waar de weerstand tegen de dominantie van Soekarno het hev... Lees verder
2
De riten van het water - Eva Garc&Atilde;&shy;a S&Atilde;&iexcl;enz de Urturi - ISBN: 9789400511408
book
Order now

De riten van het water

Eva García Sáenz de Urturi

(Nederlands, Paperback, 19-06-2020)

Levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Prijs: € 21,00
Genre: Literaire thriller
Al meer dan een miljoen exemplaren verkocht van de trilogie van De witte stad. Een aanrader voor alle Zafón-liefhebbers die ook van thrillers houden. Lees verder
3
Slachtoffer 2117 - Jussi Adler-Olsen - ISBN: 9789044642827
book
Order now

Slachtoffer 2117

Jussi Adler-Olsen

(Nederlands, Paperback, 18-10-2019)

Levertijd: 3 tot 4 werkdagen
Prijs: € 10,00
Genre: Literaire thriller
'De creatie van misdaadauteur Jussi Adler-Olsen is interessant genoeg om tien boeken te vullen.' - Edwin Kreulen, Trouw Lees verder
4
De denkbeeldige vriend - Stephen Chbosky - ISBN: 9789400510319
book
Order now

De denkbeeldige vriend

Stephen Chbosky

(Nederlands, Paperback, 01-10-2019)

Levertijd: 3 tot 4 werkdagen
Prijs: € 25,00
Genre: Literaire thriller
Een huiveringwekkende, beklemmende thriller voor de liefhebbers van Stephen King en Kazuo Ishiguro. Een boek dat je in je dromen zal achtervolgen. Lees verder
5
Zij die moet sterven - David Lagercrantz - ISBN: 9789056725723
book
Order now

Zij die moet sterven

David Lagercrantz

(Nederlands, Paperback, 22-08-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 23,00
Genre: Literaire thriller
Lisbeth Salander maakt zich op voor de finale strijd met haar zus… Lees verder
6
Zij die moet sterven - David Lagercrantz - ISBN: 9789056726461
book
Order now

Zij die moet sterven

David Lagercrantz

(Nederlands, Gebonden, 20-08-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 28,00
Genre: Literaire thriller
Lisbeth Salander maakt zich op voor de finale strijd met haar zus… Lees verder
7
Het Boleyn mysterie - Kathleen McGowan - ISBN: 9789400501430
book
Order now

Het Boleyn mysterie

Kathleen McGowan

(Nederlands, Paperback, 20-08-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 22,00
Genre: Literaire thriller
Nieuwe pageturner van de auteur van Het Magdalena mysterie en het medici mysterie. Lees verder
8
De escaperoom - Megan Goldin - ISBN: 9789026346972
book
Order now

De escaperoom

Megan Goldin

(Nederlands, Paperback, 13-08-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 22,00
Genre: Literaire thriller
Welkom in de escaperoom. De opdracht is simpel: kom er levend uit Lees verder
9
Stockholm Cuisine - Hanna Lindberg - ISBN: 9789022584842
book
Order now

Stockholm Cuisine

Chef-koks en sterrenrestaurants blijken een gevaarlijke combinatie voor journaliste Solveig Berg…

Hanna Lindberg

(Nederlands, Paperback, 16-07-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 20,00
Genre: Literaire thriller
10
De stilte van de witte stad - Eva Garc&Atilde;&shy;a S&Atilde;&iexcl;enz de Urturi - ISBN: 9789400511224
book
Order now

De stilte van de witte stad

Eva García Sáenz de Urturi

(Nederlands, Paperback, 09-07-2019)

Levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Prijs: € 15,00
Genre: Literaire thriller
Spanning, mysterie, cultuur, geschiedenis en veel sfeer: een aanrader voor alle Zafón liefhebbers die ook van thrillers houden. Lees verder
11
Dwaalspoor - J&Atilde;&cedil;rn Lier Horst - ISBN: 9789400509498
book
Order now

Dwaalspoor

Wisting Kwartet 4

Jørn Lier Horst

(Nederlands, Paperback, 09-07-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 21,00
Genre: Literaire thriller
Het spannende slot van het Wisting Kwartet, van de bestverkopende Noorse auteur na Jo Nesbø. Scandithrillers van grote klasse. Lees verder
12
Oorsprong - Dan Brown - ISBN: 9789021023878
book
Order now

Oorsprong

Dan Brown

(Nederlands, Paperback, 18-06-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 13,00
Genre: Literaire thriller
In Oorsprong van Dan Brown keert Robert Langdon terug om een van de grootste mysteries in zijn carrière op te lossen. Lees verder
13
De Fluisterman - Alex North - ISBN: 9789049807368
book
Order now

De Fluisterman

Alex North

(Nederlands, Paperback, 13-06-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 14,00
Genre: Literaire thriller
De Fluisterman van Alex North is een psychologische thriller en politieroman in één. Als de deur halfopen staat, hoor je het gefluister vroeg of laat. Lees verder
14
De terugkeer - C.J. Tudor - ISBN: 9789400510753
book
Order now

De terugkeer

C.J. Tudor

(Nederlands, Paperback, 12-06-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 21,00
Genre: Literaire thriller
De terugkeer is de briljante opvolger van De Krijtman: Tudor is een blijvertje. Zelfs Stephen King is fan! Duister, beklemmend en huiveringwekkend. Lees verder
15
Wondermans eindspel - Willem Asman; Gert Jan de Vries - ISBN: 9789493041103
book
Order now

Wondermans eindspel

Willem Asman; Gert Jan de Vries

(Nederlands, Paperback, 29-05-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 13,00
Genre: Literaire thriller
‘Een onafgebroken duikeling van spannende elementen, van onzekerheid, van plotwendingen en van grote verrassingen. Het heeft een rijke thematiek, round characters en de stijl waarin het is geschreven is formidabel.’ – NRC Handelsblad, Gert Jan de Vries Lees verder
16
De Taak - Robert Pollack - ISBN: 9789026346019
book
Order now

De Taak

Robert Pollack

(Nederlands, Paperback, 28-05-2019)

Levertijd: 1 tot 3 werkdagen
Prijs: € 21,00
Genre: Literaire thriller
De Taak van Robert Pollack is een spectaculaire politieke thriller over macht, chantage en geheimen, geïnspireerd door de grootste Russische overheidsfraude uit de geschiedenis: de Magnitsky-zaak. Lees verder
17
Echo - Thomas Olde Heuvelt - ISBN: 9789049807047
book
Order now

Echo

Thomas Olde Heuvelt

(Nederlands, Paperback, 05-09-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 14,00
Genre: Literaire thriller
'Echo' van Thomas Olde Heuvelt, auteur van het wereldwijd succesvolle 'HEX', is een huiveringwekkende thriller over obsessie, bezetenheid en de onverwoestbare kracht van de natuur. Lees verder
18
Goede dochter - Karin Slaughter - ISBN: 9789049807009
book
Order now

Goede dochter

Karin Slaughter

(Nederlands, Paperback, 24-04-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 14,00
Genre: Literaire thriller
In Goede dochter van Karin Slaughter is Charlotte – de klassieke ‘goede dochter’ – getuige van een aanslag die herinneringen aan een misdrijf uit een ver verleden naar boven haalt. Lees verder
19
Costa Brava - Linda van Rijn; Karin Dienaar - ISBN: 9789460684166
book
Order now

Costa Brava

Linda van Rijn; Karin Dienaar

(Nederlands, Paperback, 09-04-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 15,00
Genre: Literaire thriller
Tijdens de gezinsvakantie op een Spaanse camping hoopt Irene weer dichter tot haar man Jacco te komen. Maar dan zet een onverwachte ontmoeting alles in een ander daglicht... Lees verder
20
Zomerhuis - Karin Dienaar; Linda van Rijn - ISBN: 9789460684234
book
Order now

Zomerhuis

Karin Dienaar; Linda van Rijn

(Nederlands, Paperback, 26-03-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 6,00
Genre: Literaire thriller
Eva en Leon genieten met hun zoontje van een relaxte vakantie in een Drents vakantiehuisje. Tot Eva op een ochtend wakker wordt en haar ergste nachtmerrie waarheid is geworden... Lees verder
21
Fa&Atilde;&sect;ade - Esther Verhoef - ISBN: 9789044641196
book
Order now

Façade

Esther Verhoef

(Nederlands, Paperback, 12-03-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 20,00
Genre: Literaire thriller
Onze boekverkoper over het boek: "Meest beklemmende thriller ooit, je doet geen oog meer dicht" Hij leek zo aardig. Dat je hem ontmoette, was toeval. Of niet? Twee jaar na haar pijnlijke scheiding komt jonge moeder Iris van der Steen eindelijk aan vakantie toe. Een roadtrip dwars door... Lees verder
22
Morten - Anna Levander - ISBN: 9789021455891
book
Order now

Morten

Anna Levander

(Nederlands, Paperback, 28-02-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 15,00
Genre: Literaire thriller
De ambitieuze politicus Morten Mathijsen stevent af op een glorieuze verkiezingsoverwinning. Zijn partij, De Nieuwe Liberalen, gaat verrassend aan kop in de peilingen. Mathijsen is de tweede man van de partij en wil leider worden. Dan dreigt een duistere zaak uit het verleden zijn reputatie te schad... Lees verder
23
Blonde Dolly - Tomas Ross - ISBN: 9789403133805
book
Order now

Blonde Dolly

Tomas Ross

(Nederlands, Paperback, 26-02-2019)

Levertijd: maandag voor 23:00 besteld, dinsdag bij u thuisbezorgd
Prijs: € 20,00
Genre: Literaire thriller
Zestig jaar na haar dood is de naam Blonde Dolly nog springlevend. Al decennia zoeken politiemensen en journalisten naar haar moordenaar. Haar moord is een raadsel, een mysterie, zoals Sebilla Niemans alias Blonde Dolly dat zelf ook was. Een prostituee aan de zelfkant van Den Haag, maar getrouwd met... Lees verder