Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken

Ontwikkelingspsychologie

< Terug naar Psychologie
Verfijnen

Op taal:


Op prijs:

  • Alle prijzen
  • € 0 - € 12.50
  • € 12.50 - € 25
  • € 25 - € 50
  • € 50 - € 100
  • > € 100

Op jaar:

  • Alle jaartallen
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005

Verwachte titels

Reassessing Attachment Theory In Child Welfare - Walsh, Patricia; Wastell, David; Gibson, Matthew; White, Sue - ISBN: 9781447336921
Essentials Of Life-span Development - Santrock, John W. - ISBN: 9781259252419
Children - Santrock, John W. - ISBN: 9780077861834
Life-span Development - Santrock, John W. - ISBN: 9781259095030
Self-regulation In Adolescence - ISBN: 9781107036000
Essentials Of Life-span Development - Santrock, John W. - ISBN: 9780077861933
Children's Memory - Principe, Gabrielle F./ Ceci, Stephen J./ Bruck, Maggie - ISBN: 9781405110648
Child Development + New Mydevelopmentlab With Etext - Feldman, Robert S., Ph.d. - ISBN: 9780205258840
The Developing Child - Boyd, Denise/ Bee, Helen - ISBN: 9780205865291
Discovering The Life Span + New Mydevelopmentlab With Pearson Etext - Feldman, Robert S. - ISBN: 9780205216918
Children And Their Development + Mydevelopmentlab Pegasus With Etext - Kail, Robert V. - ISBN: 9780205185610
Understanding Human Development - Dunn, Wendy L./ Craig, Grace J. - ISBN: 9780205953745
Child Development Through Middle Childhood &amp; New Mydevelopmentlab With Etext - Access Card Package - Maynard, Ashley; Arnett, Jeffrey Jensen - ISBN: 9780205945986

Nieuwste titels

Sorteer op: datum prijs titels auteur RSS feed
801
How Babies Think - Kuhl, Patricia; Meltzoff, Andrew N.; Gopnik, Alison - ISBN: 9780753814178
book
Order now

How Babies Think

The Science Of Childhood

Kuhl, Patricia; Meltzoff, Andrew N.; Gopnik, Alison

(Engels )

Levertijd: 3 tot 4 werkdagen
Prijs: € 12,80
Genre: Ontwikkelingspsychologie
An exploration of what evolutionary psychology is teaching us of the development and learning of children, in the tradition of Matt Ridley's "The Red Queen" and Steven Pinker's "The Language Instinct". Lees verder
802
Opvoeden Praktisch Bekeken - Timmers-huigens, D - ISBN: 9789031343324
book
Order now

Opvoeden Praktisch Bekeken

Vraagbaak Voor Opvoedingsondersteuning

Timmers-huigens, D

(Engels )

Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Prijs: € 60,95
Genre: Ontwikkelingspsychologie
Deze volledig herziene druk is gebaseerd op de 32 jaar ervaring die de auteur in de praktijk van de opvoedingsondersteuning heeft opgedaan. Werkers uit de jeugdgezondheidszorg, jeugdartsen en werkers uit de ouder- en kindzorg hebben vaak te maken met uiteenlopende alledaagse opvoedingsvragen van oud... Lees verder