Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.X sluit
Uitgebreid zoeken
Boek

Verrader van de troon

Verrader van de troon - Alwyn Hamilton - ISBN: 9789024570270
Prijs: € 20,99
Levertijd: vandaag voor 23:00 besteld, morgen bij u thuisbezorgd
Bindwijze: Boek, Paperback (28-06-2017)
Genre: Fictie 13 – 15 jaar
Boekenliefde.nl:
Verrader van de troon op boekenliefde.nl
Add to cart

Beschrijving

In De verrader van de troon, het vervolg op Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton, lees je verder over de avonturen van een stoere cowgirl. Een heerlijke, niet weg te leggen YA-fantasy. 

Details

Titel: Verrader van de troon
auteur: Alwyn Hamilton
Mediatype: Boek
Bindwijze: Paperback
Taal: Nederlands
Uitgever: Luitingh-Sijthoff
Publicatiedatum: 28-06-2017
NUR: Fictie 13 – 15 jaar
Gewicht: 673 gr
ISBN/ISBN13: 9789024570270
Intern nummer: 38498145

Recensie

In De verrader van de troon, het vervolg op Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton, lees je verder over de avonturen van een stoere cowgirl. Een heerlijke, niet weg te leggen YA-fantasy. In Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton ontvluchtte cowgirl Amani met een mysterieuze vreemdeling het woestijndorp waarin ze woonde, op zoek naar vrijheid. Maar ze belandde in een strijd tegen een wrede sultan, die zijn eigen vader afslachtte en de woestijndorpen met harde hand regeert. Een onverwachte ontmoeting zet haar leven op z’n kop. Ze wordt ontvoerd en naar het paleis van de sultan gebracht. Het paleis is een wespennest van achterdocht, angst en intriges – eigenlijk de perfecte plek om te spioneren. Maar dat is niet zonder gevaren… ‘Superspannend boek en een aanrader voor de fans van De Hongerspelen en De Selectie’. Girlz

Winkelvoorraad

Dit product is op dit moment niet op voorraad in een van onze vestigingen.