Onderwerpen

Coachen als tweede beroep
gedrag, gespreksvaardigheden en interventietechnieken
Prijs: | € 23,95 (onder voorbehoud) |
Beschikbaarheid: | Niet meer in voorraad |
Bindwijze: | Boek, Paperback (18-10-2007) |
Genre: | Leidinggeven, coachen |
Boekenliefde.nl: |
Coachen als tweede beroep op boekenliefde.nl
|
![]() |
Mail naar vriend(in) /collega |
![]() |
Schrijf een recensie |
![]() ![]() |
U kunt dit product niet bestellen
Beschrijving
In steeds meer organisaties coachen collega’s elkaar. Dat gebeurt niet alleen uit kostenoverwegingen, maar vooral ook omdat deze coaches goed thuis zijn in de organisatie - wat het coachen effectiever maakt - en zij plezier hebben in het coachen van collega's. Door collegiale coaching komen bovendien verschillende afdelingen met elkaar in contact wat verkokering tegengaat. Geen wonder dus dat veel ministeries en organisaties als de Nederlandse Spoorwegen een interne coachpool hebben opgezet. De auteurs van dit boek zijn zelf ervaren coaches en vrijwel allemaal direct betrokken bij het opleiden van collega-coaches. Ze schrijven vanuit de praktijk, met veel heldere voorbeelden en een duidelijke visie op het vak. Een inspirerend boek voor coaches met kritische zelfreflectie en durf, en een onmisbaar boek voor leidinggevenden die zelf (gaan) werken met collega-coaching.
Details
Titel: | Coachen als tweede beroep |
---|---|
auteur: | Tieneke Dijkstra |
Mediatype: | Boek |
Bindwijze: | Paperback |
Taal: | Nederlands |
Druk: | 1 |
Aantal pagina's: | 191 |
Uitgever: | Uitgeverij Thema |
Plaats van publicatie: | Zaltbommel |
Publicatiedatum: | 18-10-2007 |
NUR: | Leidinggeven, coachen |
Afmetingen: | 240 x 170 x 14 |
Gewicht: | 407 gr |
ISBN/ISBN13: | 9789058710185 |
Intern nummer: | 7840567 |
Extra informatie
Coachen als tweede beroep
Recensie
Coachen als tweede beroep
Gedrag, gespreksvaardigheden en interventietechnieken
In steeds meer organisaties coachen collega's elkaar. Dat gebeurt niet alleen uit kostenoverwegingen, maar vooral ook omdat deze coaches goed thuis zijn in de organisatie - wat het coachen effectiever maakt - en zij plezier hebben in het coachen van collega's. Door collegiale coaching komen bovendien verschillende afdelingen met elkaar in contact wat verkokering tegengaat. Geen wonder dus dat veel ministeries en organisaties als de Nederlandse Spoorwegen een interne coachpool hebben opgezet.
De auteurs van dit boek zijn zelf ervaren coaches en vrijwel allemaal direct betrokken bij het opleiden van collega-coaches. Ze schrijven vanuit de praktijk, met veel heldere voorbeelden en een duidelijke visie op het vak. Een inspirerend boek voor coaches met kritische zelfreflectie en durf, en een onmisbaar boek voor leidinggevenden die zelf (gaan) werken met collega-coaching.
- Met bijdragen van o.a. Theo IJzermans, Carlo Mittendorff en Joep Choy
- Met herkenbare cases en voorbeelden uit de praktijk
- Ook zeer geschikt boek voor opleidingen tot coach
Winkelvoorraad
Dit product is op dit moment niet op voorraad in een van onze vestigingen.